I.A třída 2011/2012 - 11. kolo l TJ Sokol Roudnice - ZD Start Ohnišov 3:2 (1:2)

23.10.2011 19:59
TJ Sokol Roudnice - Start ZD Ohnišov 3:2 (1:2)
R
: Havlík, Nývlt, Valenta

Branky: 2x Hůlka, Hanousek - 2x Dobýval

ŽK: 48. Vlasák, 89. Hanousek - 55. Dobýval, 82. Macháček

Sestava hosté: Ryšavý, Fetter (84. Krpata), Kratěna (46. Brzek), Dobýval, Hronovský, Macháček, Fiedler, David, Rýdlo, Eimer, Korec.

Sestava Roudnice: Zasadil, Samšeňák (60. Vlnas), Mikan, Krejcar Jakub, Vlasák, Krejcar Tomáš, Hůlka, Nývlt, Hanousek, Bednář, Krejcar Jan (87. Koblížek)
 
Hodnocení trenér Schmidt: Do utkání jsme nastupovali s nutností bodovat. Bohužel vývoj zápasu tomu nenasvědčoval. V prvním poločase jsme dvakrát prohrávali Naštěstí tyto branky mužstvo nepoložili. Hráči dřeli " jako koně" a po přestávce jsme zvýšenou aktivitou otočili skóre z 1:2 na 3:2. Tímto jsme soupeře trochu zaskočili. Dále nás v rozhodujících momentech podržel gólman Zasadil a utkání jsme dotáhli do vítězného konce.
Chci k tomu říci, že takto si představuji boj o body a hráčům děkuji. V posledních zápasech se nám to díky psychice a velké marodce hráčů nedařilo. Věřím, že to kluky nakopne a přístup s nasazením v následujících utkáních udrží.
 
 
Zpět