I.A třída 2011/2012 - 12. kolo l SK Třebechovice p.O. - TJ Sokol Roudnice 3:1 (1:0)

30.10.2011 20:48

Třebechovice - Roudnice 3:1 (1:0)

B: 4., 62. Václavek, 75. D. Vích - 60. Hůlka.
ŽK: 51. Pokorný, 56. Václavek - 47. Bednář, 71. Mikan.
R: Liebisch.
Diváků: 120.

Třebechovice: Rolejček - Vik, Pokorný, V. Krejčí, D. Vích - Václavek (83. Zikl), Kyral, Hruška, Bíl (85. Domek) - M. Vích, Lochman.

Roudnice: Zasadil - Samšeňák, Mikan, Krejcar Jakub, Vlasák (60. Novotný), Krejcar T., Hůlka (76. Koudelka), Nývlt, Hanousek, Bednář (65. Koblížek), Krejcar Jan.

Asistent trenéra Schmidt: Už v 5. min jsme opět prohrávali 1:0. Soupeř nám dával lekci v jednoduchosti a přesnosti. Tyto vlastnosti nám bohužel chybí a proto někteří hráči jsou už v poločase vyčerpaní. Nicméně do druhého poločasu jsme nastoupili aktivně a podařilo se nám brzy vyrovnat pěknou akcí Aleše Hůlky.  Dlouho jsme se neradovali, jelikož z okamžitého protiútoku jsme zbytečně faulovali na hranici vápna a soupeř krásnou střelou do šibenice šel znovu do vedení. Na toto jsme už neměli sílu zareagovat a hráči Třebechovic svým důrazem a pěknou akcí dále zvýšili na 3:1. Věřím, že jsme si z tohoto zápasu vzali určitá ponaučení a budeme schopni se kvalitně připravit na domácí utkání s Chlumcem nad Cidlinou.

Zpět