I.A třída 2011/2012 - 13. kolo l TJ Sokol Roudnice - FC Chlumec n.C. 1:0 (0:0)

07.11.2011 12:36

Sokol Roudnice - Chlumec n. C. 1:0 (0:0)


B: 51. Bednář.
ŽK: 3 - 6.
R: Hofman.
Diváků: 100.

Roudnice: Zasadil, Samšeňák, Mikan, Krejcar Jakub (73. Vlnas), Vlasák, Šiška, Koblížek, Nývlt, Hanousek (89. Koudelka), Bednář (87. Krejcar T.), Krejcar Jan.

Chlumec n. C.: Černohlávek P., Beneš, Kopecký, Jelínek D. (69. Doseděl), Krejsa (46. Sedláček), Jelínek J. (59. Bráborec), Vopátek, Drahorád, Černohlávek J., Koliáš, Kučera.

Asistent trenéta Schmidt: Do utkání jsme vstoupili aktivně. Soupeře jsme přehrávali kombinační hrou, čímž jsme si vytvořili pár slibných šancí. Bohužel, gól se nám nepodařilo vstřelit, ale na druhou stranu jsme hráče Chlumce do žádné vyložené šance také nepustili. Obě mužstva si uvědomovala důležitost utkání a potřeby bodovat a podle toho se odehrával druhý poločas, který byl z obou stran velmi nervózní a s fotbalem neměl nic společného. Nicméně za vítězstvím jsme šli usilovněji, z čehož vyústila pěkná kombinační akce po ose Hanousek - Bednář a vstřelili jsme jediný gól utkání. Musím mužstvo pochválit, protože po dlouhé době jsme neobdrželi branku. Tím chci vyzdvihnout výkon hráče B - mužstva Miroslava Šišky, který zkušeně řídil naší obranu.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/1.A.trida_Roudnice-Chlumec_1_0/

 

Zpět