I.A třída 2011/2012 - 15. kolo l TJ Slavoj Předměřice n.L. - TJ Sokol Roudnice 1:2 (0:1)

01.04.2012 20:52

Předměřice - Roudnice  1:2  (0:1)

Sestava R: Tomek, Mikan, Krejcar Jakub, Samšeňák, Schmidt, Vlnas (75. Vlasák), Hůlka, Slezák, Krejcar Jan, Kmoníček (60. Hanousek), Bednář.

Branky: Bednář, Hůlka
žk: 2:0, ČK: 1:0

Hodnocení Trenéra Koudelky:
V silném větru jsme v 1. poločase dobře kombinovali a vytvářeli jsme si šance. Jedna z nich byla po individuální akci Slezáka, kterou zakončil Bednář na 0:1. Do druhé půle jsme vstoupili vlažněji a soupeř vyrovnal hru, i když se do gólové šance se nedostal. Naopak, my jsme zahazovali jednu šanci za druhou. Až v polovině 2. poločasu se Alešovi Hůlkovi povedlo vstřelit branku na 2:0. Šance do kterých jsme se dostávali jsme měli proměnit minimálně z poloviny. Místo abychom si výsledek pojistili, tak jsme zbytečně inkasovali krásnou střelou soupeře, která skončila v šibenici (1:2). V útočné fázi jsme málo produktivní. Hráče musím pochválit, že za silného větru, chtěli hrát fotbal. A pro nás jsou 3 body velmi důležité.

Fotogalerie: https://ultrashopik.rajce.idnes.cz/15._muzi_TJ_SLAVOJ_PREDMERICE_-_Roudnice_1_2_0_1

 

Zpět