I.A třída 2011/2012 - 19.kolo l TJ Sokol Roudnice - SK Bystřian Kunčice 3:1 (1:1)

30.04.2012 08:38

Roudnice - Kunčice 3:1

B: 38. Bednář, 50. Hůlka, 85. Slezák - 18. Jankaj. ŽK: 3 - 4. R: Čejchan. Diváků: 250. Poločas: 1:1.

Roudnice: Tomek, Vlnas, Mikan, Samšeňák, Koblížek (66. Krejcar Jakub), Vlasák, Hůlka, Slezák, Pajgrt (50. Kmoníček), Bednář (79. Rohrich), Krejcar Jan.

Kunčice: Soldán, Janata, Charvát, Kratochvíla, Jankaj, Šulc(70. Adlaf), Brzek, Musil(66. Farka), Vincour(46. Vik), Pechar, Laštovička.

Trenér domácích: Trenér domácích Koudelka Vladislav ml.:

Na zápas jsme se připravili zodpovědně a od první minuty jsme soupeře přehrávali. Soupeř hrozil akorát ze standardních situací, kde jednu proměnil a ujal se vedení 0:1. Po tomto momentu se Kunčice zatáhli ještě více do obranné ulity. Nám se podařilo po pěkném centru Jana Krejcara střelit Vladimírem Bednářem vyrovnávací branku na 1:1. Druhý poločas jsme začali opět aktivně, kde jsme po standardní situaci zvýšili na 2:1 Alešem Hůlkou. Soupeř musel otevřít více hru a to nám vyhovovalo, řešení útočné fáze ale nebylo z naší strany ideální. Nastřelili jsme pouze tyčku Slezákem. Pak se přece jenom Lukáš Slezák prosadil a zvýšil na 3:1. Hosté v závěru ještě mohli zápas zdramatizovat, ale nastřelili jen břevno. Hráče chválím, že chtěli hrát fotbal a myslím, že jsme v tomto hojně divácky navštíveném derby byli fotbalovějším týmem. Takže panuje spokojenost.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/1.A_trida_19._Kolo_Roudnice_Kuncice_3_1/

Video: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/Neprimy_kop_na_3_1./#avi.cz.jpg

 

Zpět