I.A třída 2011/2012 - 20. kolo Jaroměř - TJ Sokol Roudnice 4:0 (3:0)

06.05.2012 11:01

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek – Vlnas (74. Klapka), Mikan, Samšeňák, Krejcar Jakub – Koblížek, Schmidt (57. Pajgrt, 83. Svatoň), Hůlka, Krejcar Jan – Kmoníček, Bednář.
 

Hned v úvodních minutách jsme po rychlé akci obdrželi branku. Takový vstup do zápasu jsme si nepředstavovali, ale dokázali jsme se rychle oklepat a vytvořit si šance, ale domácí brankář dokázal pokusy Krejcara a Hůlky zneškodnit. Naopak to byli opět domácí, kteří dokázali rozvlnit síť. Ve dvacáté minutě se domácí po střele z pravé strany dostali do dvoubrankového vedení. Následné akce na obou stranách dlouho končili na rukavicích brankářů či mimo jejich svatyně. Nepříjemnou tečku první půle nám připravili domácí ve 45. minutě, kdy po pěkné střele šli do vedení 3:0. Druhou půli jsme začali dobře, ale bez gólového efektu. I za nepříznivého stavu se naši hráči snažili hrát pohledný fotbal, ale korekce výsledku ne a ne přijít. Domácí si ve druhém poločase počínali zkušeně. Dobrou defenzívu doplňovali rychlými brejky a v závěru utkání vítězství pojistili brankou na konečných 4:0. Výsledek pro nás vyznívá možná až moc krutě, jelikož hra týmu nebyla tak špatná jak výsledek naznačuje. Věřme, že se nám naše produktivita v dalších zápasech zlepší.


Vladislav Koudelka, trenér TJ Sokol Roudnice: „Domácí posadil do sedla svými výroky pomezní rozhodčí, když první dvě branky do naší sítě padly z jasného ofsajdu. Poté jsme si vytvořili tři šance, ale bez efektu. Minutu před koncem poločasu přidala Jaroměř třetí gól a bylo po zápase. Druhý poločas se jen dohrával, domácí výsledek v závěru ještě pojistili čtvrtou brankou. Moji svěřenci i přes vysokou porážku nezahráli špatně, ale kdybychom hráli do půlnoci, stejně bychom branku nedali. Proto nemáme ani bod."

Zpět