I.A třída 2011/2012 - 3.kolo l TJ Velešov Doudleby n. O. - TJ Sokol Roudnice 0:6 (0:0)

29.08.2011 08:47

Branky: 60. Bednář, 65. Bednář, 73. Krejcar Jan, 79. Krejcar Jan, 87. Hůlka, 88. Hůlka

Sestava Tj Sokol Roudnice: Zasadil - Samšeňák, Mikan, Krejcar Jakub (69. Hanousek) - Krejcar Tomáš (75. Mrštík D.), Vlasák, Hůlka, Koblížek - Kmoníček (80. Melichar Jan), Bednář, Krejcar Jan.

ŽK: 37. Vlasák, 38. Kmoníček, 49. Schmidt.
R: Buchta, Gereg, Říha

Vladislav Koudelka, trenér TJ Sokol Roudnice: "Soupeř na nás vyrukoval zhuštěnou obranou a tvrdou hrou, která nám dělala problémy. Nemohli jsme se s tím vyrovnat. Zbrklost soupeře vedla k tomu, že nebyl schopný dát gól. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně, zjednodušili hru a začali si vytvářet gólové šance. Soupeř nám to usnadnil vyloučením, když hrál od 60. min. o 10ti. Za dvě min. jsme dali první branku, o pět min. později druhou a tím jsme soupeře zlomili. Ke konci jsme přidali další branky, a upravili skóre na 0:6. Jsem rád, že hráči dali pěkný dárek Aleši Hůlkovi, kterému se v pátek narodil syn. Premiérou a dobrými výkony se uvedli Samšeňák a 16ti letý Melichar. Jsem rád, že mužstvo hrálo týmovou hru a měli chuť dát gól."

Zpět