I.A třída 2011/2012 - 4. kolo l FC Kostelec n.O. - TJ Sokol Roudnice 4:1 (2:0)

Branky: 21. a 84. Neppl, 45. Řehák, 80. Švandrlík - 50. Koblížek

Sestava TJ Sokol Roudnice: Zasadil, Samšeňák (46. Vlnas), Mikan, Krejcar Jakub, Krejcar Tomáš (46. Schmidt), Vlasák, Hůlka, Koblížek, Kmoníček, Bednář (65. Koudelka), Krejcar Jan (76. Špaček)

ŽK: 28. Bednář, 36. Samšeňák, 51. Koblížek, 64. Kmoníček, 80. Špaček, 86. Schmidt
ČK: 45. Mikan
Rozhodčí: Otava, Kazda, Odvárko

Vladislav Koudelka, trenér TJ Sokol Roudnice: "Do zápasu jsme vstoupili aktivně, ale bez gólového efektu. Soupeře jsme k ničemu nepustili. Až ve 20. min. po standardní situaci šli domácí do vedení. V poslední minutě 1. poločasu šel za faul pod sprchy Mikan a soupeř z trestného kopu zvýšil na 2:0. V druhé půli jsme přeskupili řady a v 10ti jsme byli více než rovnocenným soupeřem, kde jsme v 50. minutě Koblížkem snížili na 2:1. Gól na 2:2 byl na spadnutí, ale soupeř v 80. minutě dal ze standardní situace na 3:1 a v závěru upravil skóre na konečných 4:1. Mrzí mě, že celý zápas náš špilmachr Hůlka byl okopáván, ale bez vážnějšího napomenutí, soupeř dohrával v 11. lidech. Já nabádám hráče, aby hráli fotbal, a když pak vidím zákroky zezadu přes obě nohy, tak se nedivím, že se někteří hráči neudrží. Stále se nám nedaří 1. poločasy, takže je to na zamyšlení. Po domluvě v kabině, pak příjde po přestávce rapidní zlepšení. Ale je to o psychice hráče, když se dá branka hráči si začnou více věřit."