I.A třída 2011/2012 - 5. kolo l TJ Sokol Roudnice - FK Černilov 0:3 (0:1)

12.09.2011 15:25

Sokol Roudnice - FK Černilov     0:3 ( 0:1)

Branky: 16. Linhart, 59. Petrásek, 87. Kaplan
ŽK: 33. Koblížek, 54. Bednář, 86. Zasadil, 86. Schmidt - 29. Mindek, 54. Petrásek,
ČK: 60. Linhart

Roudnice: Zasadil, Samšeňák, Schmidt, Krejcar Jakub, Krejcar Tomáš, Vlasák, Hůlka, Koblížek (54. Hanousek), Kmoníček (75. Koudelka), Bednář (64. Vlnas), Krejcar Jan

Černilov: Klofanda, Hlína (85. Štěnička), Placák, Kaplan, Hušek, Schwarzer (79. Čapek), Urban, Linhart, Petrásek, Hrubý, Mindek (46. Ježek - 89. Štěpánek)


Hodnocení: Koudelka: Do zápasu jsme chtěli vstoupit aktivně, ale soupeř nás svojí agresivitou k ničemu nepouštěl, naopak on si vytvářel více šancí, když jsme nešli před vápnem důrazně do souboje a soupeř toho využil na 0:1. Ke konci poločasu jsme si vytvořili dvě brankové příležitosti, ale bez gólového efektu. Po přestávce nás opět soupeř potrestal nedůrazem před vápnem a bylo to 0:2. 30. minut jsme hráli proti deseti, ale bez nápadu. Utápěli jsme se komplikovanou hrou. Soupeř hrál velice zodpovědně a svojí agresivitou nám nedal šanci k založení útoku. Naši hráči byli u všeho druhý. My chceme hrát útočný fotbal, ale bohužel naši útočníci jakoby neexistovali. Takhle se o body nebojuje. Někteří hráči si budou muset sednout na lavičku, aby si více vážili místa v sestavě.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/Roudnice_-_Cernilov_0_3/

 

Zpět