I.A třída 2011/2012 - 6. kolo l SK Bystřian Kunčice - TJ Sokol Roudnice 3:2 (0:0)

04.10.2011 10:10

Kunčice - Roudnice 3:2 (0:0)

B: Novák, Jankaj, Brzek - 59. Hůlka, 79. Koudelka
ŽK: 0 - 4. Bednář, 20. Mrštík, 80. Kmoníček, 82. Mikan.,


 Kunčice: Švehlík - Vincour, Jankaj, Kratochvíla - Janata, Charvát, Laštovička, Novák - Brzek /87. Pechar/, Doležal, Rychtera/70. Vítek/.

Roudnice: Zasadil, Samšeňák (78. Koudelka), Mikan, Krejcar Jakub, Vlnas, Vlasák (71. Koblížek), Hůlka, Hanousek (64. Kmoníček), Mrštík (62. Krejcar Tomáš), Bednář, Krejcar Jan.

Trenér hostů: Koudelka: V derby jsme chtěli uspět, takže přišli změny v sestavě. Prvních dvacet minut bylo aktivních, když jsme si vytvořili 3 brankové příležitosti, ale opět bez efektu. Domácí jsme mohli poslat do kolen. Do druhé půle jsme chtěli pokračovat v aktivní hře, kde jsme se ujali vedení 1: 0, ale bohužel v 10ti minutách soupeř skóre otočil. Nám se podařilo poslední střídání, kdy po minutě na hřišti srovnal Koudelka na 2: 2. Myslím si, že s tímto stavem by byli spokojení oba soupeři, ale domácí v hektickém závěru strhli vítězství na svoji stranu. V nastaveném čase mohl srovnat ještě Koudelka a Hůlka, ale bez efektu. Takže nakonec všechny body berou domácí. Je škoda, že kluci sráží na zem neproměněné šance a naopak laciné branky dostávají. Nedá se nic dělat musíme pracovat na koncovce.

Zpět