I.A třída 2011/2012 - 7. kolo l TJ Sokol Roudnice - TJ Jiskra Jaroměř 5:4 (4:2)

04.10.2011 10:13

Roudnice - Jaroměř 5:4 (4:2)

B: 10. a 92. Hůlka, 13. Krejcar Jakub, 23. Krejcar Tomáš, 30. Krejcar Jan. ŽK: 73. Bednář, 87. Samšeňák, 90. Vlasák - 0. R: Kos K. Diváků: 80.

 Roudnice: Žák, Samšeňák, Mikan, Krejcar Jakub, Mrštík (84. Novotný), Vlasák, Hůlka, Vlnas (66. Nývlt), Krejcar Tomáš, Bednář (76. Špaček), Krejcar Jan.

Trenér domácích: Koudelka: Opět jsme vstoupili do zápasu aktivně, ale tentokrát jsme se gólově prosadili, když během půl hodiny jsme vedli 4:1. I když soupeř si tento výsledek nezasloužil, protože hrál velmi dobrý fotbal. Pět minut před koncem poločasu snížil na 4:2. To jim dávalo naději do druhé půle s výsledkem něco udělat. A také se to potvrdilo. Druhý poločas začali hosté více aktivněji, kde po deseti minutách snížili na 4:3 a vytvářeli si gólové šance, ale bez efektu. Až 20 minut před koncem jsme si vlastencem zadělali a na problém. Šance se přelévali z jedné strany na druhou, ale nakonec se v 92. minutě přiklonilo štěstí na naší stranu, kde Hůlka se dostal k odraženému balonu a rozhodl utkání v náš prospěch. Toto utkání se muselo divákům líbit, protože padlo devět branek. Ale z trenérského pohledu bylo mnoho chyb v defenzivě.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/1A_trida_muzi_Roudnice_-_Jaromer_5_4/

 

Zpět