I.A třída 2011/2012 - 9. kolo l TJ Sokol Roudnice - FC Vrchlabí 0:1 (0:1)

09.10.2011 21:03

Roudnice - Vrchlabí 0:1 (0:1)

ŽK: 50. Mikan, 67. Vlnas, 78. Nývlt, 80. Koudelka, 82. Bednář
R: Otava.
Diváků: 60.

Roudnice: Zasadil, Vlnas, Mikan, Krejcar Jakub (69. Koudelka), Mrštík, Šiška, Koblížek (56. Hanousek), Nývlt, Krejcar Tomáš (78. Melichar), Bednář, Krejcar Jan.

Trenér domácích: Koudelka: Stále stejná písnička. Začneme aktivně, ale bez brankového efektu. Soupeř využije jednu nebo dvě brankové příležitosti a dostane se na koně. My naopak, nás tyto chyby sráží dolů. Hrajeme v křeči a nedaří se kombinace. Nejhorší je, že i zkušení hráči mančaft nedrží nad vodou. Před tímto zápasem vypadli 3 hráči ze základní sestavy. Takže byli povoláni hráči z B mužstva a rozhodně nezklamali, protože ten zápas odmakali, což u některých hráčů se říct nedá. Ale bohužel my nemáme moc srdcařů v mančaftu. Nezbývá nic jiného než to zlomit.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/1A_trida_Roudnice_-_Vrchlabi_0_1/

 

Zpět