I.A třída - 21. kolo| TJ Sokol Roudnice : SK Libčany 2:3 (1:2)

13.06.2010 21:36

Branky: 4. Koblížek Jakub, 69. Krejcar Jakub – 5. Svatoš, 19. Semerád, 90. Krejza

Sestava TJ Sokol Roudnice: Jarkovský – Špaček J.,  Mikan, Koudelka, Mrštík D. - Krejcar Jakub (75. Pajgrt), Koblížek Jakub, Vlasák, Krejcar Jan - Hůlka, Kmoníček

Úvod utkání začal z diváckého hlediska od podlahy a hned ve 4. minutě využil Jakub Koblížek odraženého míče a přesně zakončil. Jenže o minutu později si na zadní tyč naběhl Svatoš a postaral se tak svoji přesnou hlavičkou o rychlé vyrovnání. Od té doby byl tým Libčan lepší a ve dvacáté minutě se gólově prosadil Semerád. Domácí se sice dostávali do nadějných akcí, ale ty většinou končili na zbrklém řešení jednotlivých hráčů. Hosté pak mohli své vedení pojistit, ale Nepl si vybral svou porci smůly asi za všechny ostatní, když po krásné kombinační akci zakončil sám před Jarkovským pouze do tyče, i přesto se ale k odraženému míči dostal jako první a z otočky trefil tyč druhou. Druhá půle začala opatrněji, ale aktivnější byli spíše domácí, kteří dokázali eliminovat hlavní zbraně hostů v podobě agilního Bíny, kterého velmi dobře bránil Mrštík, a Semeráda, který již ve druhé půli neměl tolik prostoru. Postupně si domácí vytvořili herní převahu a několikrát byli velmi blízko brance. Nakonec i jedna z akcí gólem opravdu skončila, když si na centr Jana Krejcara seběhl Kmoníček, ale nedokázal zakončit, naštěstí pro něj za ním byl i Krejcar Jakub a ten dokázal již míč do branky dopravit. Poté se na hřišti objevil Pajgrt, který několik minut po svém příchodu o centimetry minul pravou šibenici Tošovského branky. Hosté spoléhali na rychlé brejky a po jednom z nich se do vápna prodral Bína a jeho kontakt s domácím Mrštíkem odpískal rozhodčí na pokyn asistenta jako penaltu. Tu ale následně po slovní konzultaci s asistentem odvolal s tím, že špatně pochopil jeho gesto. Domácí pak měli dvě velké šance strhnout vítězství na svou stranu, ale bez úspechu, a tak v poslední minutě zápasu zaúřadovala levačka Krejzy a Libčany se mohli radovat z vítězství. Zápas přinesl velmi slušnou kvalitu krajského fotbalu a divák se opravdu nenudil. Dané utkání již proběhlo bez účasti domácího kouče Koblížka, který se s vedením klubu dohodl na ukončení spolupráce. Za jeho odvedenou práci mu patří naše poděkování a přejeme mu mnoho úspěchů v jeho další trenérské kariéře.

Fotogalerie: https://svadlis.rajce.idnes.cz/A_Libcany/ 

Zpět