I.A třída - 5. kolo| TJ Sokol Roudnice : SK Třebechovice p.O. 4:1 (3:1)

06.09.2009 00:03

Branky: Krejcar Jakub 3x, Hůlka - Placák

ŽK: 1:4        ČK: 0:2  (Krejčí, Kouba ml.)

Sestava TJ Sokol Roudnice:  Jarkovský - Špaček, Mikan, Klapka (70 Mrštík), - Koblížek Jan, Koblížek Jakub, Šiška (51 Vlnas), Krejcar Jakub - Hůlka, Krejcar Jan
Sestava SK Třebechovice pod Orebem:  Beránek - Vaněk, Krejčí, Vích Michal, Horák Martin - Horák Aleš (60 Hruška), Krejčí, Placák (73 Bíl), Patka - Kouba ml., Vích David

Domácí nastoupili od první minuty s pohlednou kombinační hrou, která slavila úspěch; v 18 minutě už vedli 3:1, to když se 3x trefil do černého Kuba Krejcar a na straně Třebechovic vyrovnával stav utkání na 1:1 Placák. Mohlo by se zdát, že je rozhodnuto, roudničtí však nepochopitelně vyklidili hřiště a iniciativu převzali hosté z Třebechovic. Rychlou kombinační hrou se dostávali před domácí branku a jenom jejich vlastní zbrklost v zakončení domácí uchránilo od pohromy v podobě změny skóre. Třebechovičtí se vlastní nedisciplinovaností připravili o lepší výsledek, to když postupně na konci prvního poločasu a v půlce druhého poločasu neudrželi nervy na uzdě a byli vyloučeni dva jejich hráči. Ve druhém poločasu stojí za zmínku snad jen čtvrtý gól domácích, který vstřelil Hůlka po samostatné akci a mazáckém obstřelení hostujícího brankaře Beránka. Domácí v tomto průměrném utkání získali tři body, ale to je vše. S předvedenou hrou tentokrát domácí diváci být spokojeni nemohli.

Pavel Rejmont

Zpět