IA třída 2010/2011 - 26.kolo l TJ Sokol Roudnice - SK Libčany 1:2 (0:0)

20.06.2011 21:21

Sokol Roudnice - SK Libčany  1:2 (0:0)
R:Bednář, Kos, Kout
ŽK: 3:2
BD: 61. Rajnoch
BH: 47. Jelínek, 84. Rensa

Sestava Roudnice:
Zasadil, Bednář Z., Mikan, Krejcar Jakub, Rajnoch, Schmidt (70. Vlasák), Koblížek, Linhart, Kmoníček (87. Benák), Bednář V. (58. Vlnas), Krejcar Jan

Hodnocení V. Koudelky:
V posledním zápase sezóny, ještě k tomu derby, jsme chtěli uhrát vítězství, ale bohužel se nepovedlo. V prvním poločase se hrál kvalitní fotbal. Oba týmy si vytvořili šance, ale bez efektu. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté, kde Jelínek bombou z 20ti metrů, zajistil vedení na 0:1. Soupeř působil fotbalově, protože má ve svých řadách hráče s vyššími ambicemi. Nám se podařilo srovnat po pěkné akci, kde Rajnoch mazácky obstřelil brankáře. Od této chvíle se na hřišti začalo zbytečně jiskřit.Hra se přelévala ze strany na stranu. Když už to vypadalo, že zápas skončí remízou, tak soupeř udeřil ze standardní situace. Je to škoda si neporadit s takhle jednoduchou situací. Na závěr bych chtěl poděkovat hráčům B. mužstva za dobrou fotbalovou kulisu. Myslím, že jsme se se sezónou rozloučili důstojným výkonem. Škoda, že to nevyšlo bodově.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/I.A_trida_2010_2011_-_26._kolo_l_TJ_Sokol_Roudnice_-_Libcany_1_2/

 

Zpět