Info k mladším žákům

21.03.2010 13:19

V letošním roce má náš oddíl i mužstvo mladších žáků. Hrajeme soutěž 7+1 na půlku hřiště. Po podzimní části jsme na 2.místě s bilancí 8-1-1 skóre 85:9 a ziskem 25 bodů. Los jarní části zatím nemáme,ale budu vás včas informovat. Soutěž doplňujeme i hráči ze starších elévů, protože máme k dispozici přesně 8 hráčů. Na podzim nastupovali tito hráči: Chrudimský David, Chrudimský Tomáš, Javůrek Tadeáš, Matoušek Karel, Novotný Miloš, Vanc Jiří, Vlasák David, Voříšek Vojtěch a z elévů nám vydatně pomáhali Kotek Tomáš, Mičiak Jakub, Pilous Štěpán, Pospíšil Vojtěch a Vítek Marek. Vedoucí mužstva je pan Novotný Miloš a trenér pan Novotný Vladimír. Přijměte omluvu, že jsem neuvedl informace již před sezonou, ale teprve nedávno jsem se připojil na internet. Doufám,že tyto řádky vám postačí k tomu, udělat si nějaký názor o našich žácích a když bude mít někdo zájem o více stačí mně kontaktovat a já se budu snažit vyhovět.

S pozdravem za mladší žáky trenér mužstva Vladimír Novotný

Webmaster: V nejbližší době budu reagovat na snahy o publikování více informací k mladším žákům, aby jejich příznivci si mohli o našich nadějích co nejvíce přečíst.
 

Zpět