IV.třída : Lhota pod Libčany B : TJ Sokol Roudnice B 0:7 (0:4)

24.06.2013 09:29

Branky: Mikan 2,Vlasák,Kmoníček O.,Pithart,Melichar J.,vlastní.

Sestava: Švadlenka,Svatoň A.,Šiška,Špaček J.,Klapka (60.Špaček V.),Pithart (46.Mrštík D.),Mikan,Vlasák,Vlnas (65.Koudelka),Melichar J.,Kmoníček O. (46.Mencák).

Krásné počasí přivítalo v sobotu na derby zápase ve Lhotě hezkou řádku fanoušků. Do první velké šance se dostali domácí už ve 3.min.,ale střela mířila vysoko nad.Naše odpověď netrvala dlouho,Melichar však poslal střelu přímo do náruče domácího gólmana Tluky.V 9.minutě už jsme se radovali.Po průniku Vlasáka po levé straně si jeho centr srazil obránce do vlastní sítě - 0:1.Po naší chybě v obraně se ocitl domácí útočník sám před Švadlenkou ale naštěstí trefil pouze tyč. Ve 23.minutě si narazil Vlasák s Kmoníčkem a zvýšil naše vedení -0:2. Za chvíli bylo skóre už 0:3.Vlasák poslal krásnou uličkou míč na Melichara a ten ho připravil před prázdnou branku pro Kmoníčka.Ve 33.minutě se po faulu na Melichara pískala penalta.K té se postavil kapitán Pithart a nemýlil se -0:4. Stejnou šanci měli i domácí ve 36.minutě,ale Tomáš trefil jen břevno Švadlenkovi brány.Do kabin se tedy odcházelo za stavu 0:4.Hned v úvodu druhé půle jsme zatlačili domácí na jejich polovině a Mikan přesnou přízemní střelou k tyči zvýšil už na 5:0. Pak jsme nepochopitelně vyklidili střed pole a domácí se dostávali do nebezpečných šancí,které musel likvidovat dnes fantastický Švadlenka.V 64.minutě se domácímu hráči podařilo překonat už i Švadlenku,ale jeho pomalou střelu zastavil před prázdnou brankou Mrštík.V 72.minutě rozehrál Vlasák roh nakrátko na Melichara,který si vytvořil střeleckou pozici a skóroval -0:6. Za 2.minuty se řítili do šance Koudelka s Melicharem,Tluka jim včasným vyběhnutím míč ukopl,ale trefil přímo Mikana,který mu míč poslal z poloviny hřiště do prázdné brány - 0:7.Ke konci zápasu se nám vytratil zejména pohyb a tak jsme domácím několikrát umožnili ohrozit naší branku.Švadlenka ale bezpečně kryl všechny střely a zaslouženě si připsal čisté konto.Pro mně to bylo poslední utkání na lavičce B týmu,neboť nemohu vykonávat dva trenérské posty zárověň.Věřím,že se k mužstvu podaří najít trenéra,který bude dosahovat s týmem lepších výsledků k potěše všech roudnických fanoušků.

Zpět