JAKO CUP 2013

06.04.2013 14:35

 

Tento den se opět zapíše tlustým písmem do historie našeho fotbalu.

15-16.6.2013 se mladší elévové A  účastní 6. ročníku mezinárodního turnaje hráčů 2004 a mladší ve sportovním areálu Háječek Hradec Králové. Tohoto slavného turnaje se zúčastní 24 známých i neznámých jmen mezi které patří FC Hradec Králové, FC Zbrojovka Brno, FC Viktoria Plzeň, Bohemians 1905, FK Ústí nad Labem, SK Dynamo České Budějovice, FK Mladá Boleslav, FK Příbram, SK Junior Teplice, FK Baník Most, Tempo Praha, MFK Frýdek Místek, SK Benešov, FK Náchod, FK Pardubice, Tatran Kohoutovice, MFK Chrudim, FK Tygři Neratovice, FC Slovan Havlíčkův Brod, SK Forward One Děčín, TJ Sokol Roudnice, Černomorec Odešná (Ukrajina), AS Trenčín (Slovensko), MŠK Žilina (Slovensko).

Přijďte fandit našemu týmu TJ Sokol Roudnice!!!!!!

 

 

Zpět