Líné nedělní odpoledne na Háječku.

28.04.2015 22:22
FCHK C - Roudnice 4:4 Vítek 3, Kulda
FCHK D - Roudnice 7:4 Vítek, Nun, Šimůnek
Sestava: Mikanová - Nun, Šimůnek, Kulda, Pajgrt, Kudlička, Mikan, Vítek, Fikr
Na tradičně nedbale připraveném hřišti na Háječku jsme se utkali s výběrovými družstvy ročníku 08 z FCHK. Oba zápasy měly podobný průběh, kdy soupeř byl lepší v práci s míčem a v pohybu. My jsme byli líní na krok, trenéři museli hráče honit do hry. Když jsme se trochu rozhýbali, nevěděl soupeř, co dělat. Bohužel těchto okamžiků bylo málo.Pokud kluky hra baví, je radost se na ně dívat. Stejná situace bývá na tréninku a dokud se nezmění přístup tam, bude pohled na naši hru stejný, jako dnes na druhý zápas. 
                                                                                                           Mikan, Nun, trenéři
Zpět