Mistrovská utkání 12.4. 2014

13.04.2014 12:58
První jarní mistrovská utkání
 
Roudnice A -Fk Vysoká        9 - 0
Kněžour 5, Mencák 2, Nun 2
 
Roudnice A - Tj Lokomotiva HK    2 - 7
Kněžour 2
 
Sestava : Sidor - Mencák, Nun, Kněžour, Mikanová, Novák, Pajgrt, Rejl
 
První jarní mistrovská utkání jsme odehráli v Hradci na hřišti Lokomotivy.  Soupeřem nám byli hráči domácího družstva a kluci z Vysoké nad Labem. Po oba zápasy jsme se potýkali se střeleckou produktivitou. Hra v poli měla dobrou úroveň, ale vypracované příležitosti jsme nedokázali s klidnou hlavou zakončit. Často jsme z vyložené pozice přestřelili branku nebo nastřelili brankáře. První utkání s Vysokou mohlo skončit dvouciferným rozdílem. Náš nový brankář Adam Sidor si mohl v klidu prohlížet místní hřiště. V druhém utkání už měl práce více. Zatímco soupeř skoro všechny příležitosti proměnil, my jsme z podobného počtu šancí dali jen dva góly. Mužstvo musíme za předvedenou hru pochválit a víme na čem musíme pracovat.
                                                                                                                  Z. Mikan, M. Nun, trenéři
Zpět