Mistrovská utkání Kunčice

19.04.2014 19:57
Mistrovská utkání Kunčice 19.4. 2014
 
Kunčice A - Roudnice A  2 - 0
Kunčice B - Roudnice A  2 - 5
Nun 4, Mencák 
 
Sestava: Sidor - Mencák, Nun, Mikanová, Novák, Pajgrt, Křenek
 
V krásném předvelikonočním sobotním dopoledni jsme odehráli další soutěžní zápasy. Tentokrát to byla derby utkání v sousedních Kunčicích. Se soupeřem jsme nedávno odehráli přípravná utkání, takže jsme vědeli, co můžeme očekávat. Soupeř se snaží hrát fotbal stejně jako my, obě utkání tím byla vyrovnaná a rozhodla naše momentální střelecká nemohoucnost v prvním utkání. A střelecké probuzení a pohotovost Sama v utkání druhém.  Dalším, kdo zaslouží pochvalu za dnešní zápasy je Adam Sidor v brance. Jeho výkonnost roste zápas od zápasu. Doufám, že v píli a nadšení do hry se od něj přiučí ostatní a jejich výkon bude mít také stoupající tendenci. 
                                                                                              Z. Mikan, M. Nun, trenéři
                                                                                                 
Zpět