Mistrovský turnaj Háječek

14.10.2013 20:59
Mistrovský turnaj OP ml. přípravek, hřiště Háječek, 13.10. 2013
 
Soupeři: FC HK C, FC HK D mladší elévové
 
Sestava: Křenek- Mencák, Mikanová, Nun, Kněžour, Rejl, Pajgrt
 
FC HK C- Roudnice A 1-7 Kněžour 6, Rejl
FC HK D- Roudnice A 0-10 Kněžour 6, Mencák 2, Rejl, Mikanová
 
V chladném říjnovém dopoledni jsme odehráli další soutěžní utkání na tradičně špatně připraveném hřišti v Hradci. Špatná tráva, malá hřiště a ambiciózní rodiče tvořili kulisu našemu galapředstavení. Soupeři disponovali širokým kádrem věkově vyrovnaných chlapců. Na utkání se podepsal fakt, že jsme měli některé hráče starší než soupeř. Měli jsme dva hráče na střídání. Po první půlce úvodního utkání odstoupil pro nemoc Sam, takže jsme dohráli s jedním střídajícím. Většinu našich branek vstřelil Sváťa, který využil své rychlosti a dobré střely. Dalším, kdo činil soupeři potíže byl důrazně hrající Ondra. K dobré hře se připojili i ostatní, takže si Šimon stěžoval na zimu v brance a do druhého zápasu si vzal čepici. Jeden z tatínků soupeře neunesl naši výhru, nejprve nadával rozhodčím, poté nám  trenérům a vrcholem zoufalství toho pána bylo spílání našim chlapcům. Nenechali jsme se však hulváctvím vyprovokovat a s nadhledem jsme si užili naše vítězství. V pondělí na tréninku jsme je oslavili. Přes výhry zůstává v naší hře dost nedostatků, na kterých i nadále pracujeme. Za dnešní výkon putuje pochvala za celý kolektivem. 
                                                                                Z. Mikan, M. Nun, trenéři
Zpět