Mistrovský turnaj - Hostinné - 11.5.2014

12.05.2014 09:05

Sestava: Saidl, Vaňková, Srpková, Balický, Picka,Mádlo, Heč, Sobotka, Císař, Kratochvíl, Sobola, Vaňek, Šikl

Zápasy: Roudnice/Lhota - Javorka:     0-4
            Roudnice/Lhota - Sl./Nový Hr. 0:1
            Roudnice/Lhota - Hostinné      1:4 naše branka Sobola

Dnešní turnaj se mi hodnotí velice špatně. Hráči za týden snad úplně zapomněli hrát fotbal. Ze tří odehraných zápasů jsme dnes zahráli podle našich představ celkem pouze asi deset minut a to je na bodový zisk opravdu málo. V obraně jsme udělali spoustu chyb, zejména naše bránění rohových kopů je opravdu žalostné. Už opravdu nevíme, jak máme hráčům vysvětlit a naučit takovou samozřejmost, jako těsné osobní bránění nebo neuhnout před letícím míčem. Bohužel  za tyto chyby stále platíme. Většině hráčů se dnes tak nějak nechtělo vůbec hrát a to se taky odrazilo na výsledcích. Nebýt skvělých zákroků brankáře Saidla by branek v naší síti bylo daleko víc. Ve hře dopředu jsme předvedli pár dobrých akcí, ale chybělo víc klidu v koncovce a dopravit míč do sítě. Z přístupu některých hráčů k dnešnímu turnaji jsme opravdu zklamaní, mrzí nás to o to víc, protože se všemi dnešními soupeři se daly hrát vyrovnané partie. Nezbývá, než v týdnu poctivě potrénovat a věřit, že si hráči naše připomínky a rady vezmou k srdci a že se z nich už konečně poučí.

Zpět