Mistrovský turnaj - Kratonohy - 24.5.2014

26.05.2014 21:02

MLADŠÍ ELÉVOVÉ "B"

   K dalším zápasům jsme zajížděli do Kratonoh, kde jsme hráli s domácím týmem a Nepolisami. S cílem navázat na výkon z minulého týdne jsme nastoupili k prvnímu utkání proti Nepolisům, ale vydrželi jsme pouze poločas (1:1). Od té doby jsme na skvělý výkon z Prasku úplně zapomněli a zápas skončil naší prohrou 1:8. Druhý zápas proti domácím jsme také odchodili a prohráli 0:9. Za dnešní výkon chválím bránáře Dominika Šolce, který nás zachránil od ještě vyšších proher a trio Matěj Šolc, Jan Fikr a Martin Hruška, kteří i přes svůj výškový a věkový handicap neúnavně bojovali.

   Nepolisy - Roudnice "B"  8:1    branka: Tomáš Stanislav

   Kratonohy - Roudnice "B"   9:0

sestava: Šolc Dominik, Tomáš Stanislav, Tomáš Vít, Kudlička Štěpán, Šolc Matěj, Fikr Jan a Hruška Martin

                                                           Jiří Tomáš a Martin Fikr

Zpět