Mistrovský turnaj Loko HK - 29.9.2013

02.10.2013 13:04

Malšovice – Roudnice „B“      18:0

Loko HK  -  Roudnice „B“      18:0

 

Sestava: Štěpán Kudlička, Standa Tomáš, Vít Tomáš, Jan Fikr, Matěj Šimůnek, Tobiáš Mikan a David Rikl.

 

     V dalším kole mladší přípravka zavítala na Lokomotivu HK, kde sehrála zápasy s Malšovicemi a domácí Lokomotivou.

     První zápas proti Malšovicím hájil naši branku Štěpán Kudlička. Mnohdy se musel cítit totálně bezradný, protože Malšovice útočili ve dvou,ve třech sami na brankáře.Obranná činnost nám vůbec nefungovala a do utočných akcí jsme se také nedostali. Ty zachytila pozorná obrana Malšovic. Utkání skončilo naší prohrou 0:18.

     Do druhého utkání jsme nastoupili v brance s Víťou Tomášem.Domácí Lokomotiva nás však přehrávala hlavně svým důrazem a chutí ( mnohdy útočil i brankář ). Není žádným překvapením, že jsme domácího brankáře opět ani nevyzkoušeli. Prohráli jsme opět 0:18.

    Za dnešní zápasy chválím pouze Standu Tomáše a Matěje Šimůnka, kteří neúnavně bojovali o každý balon.

                                                                                                        J. Tomáš

Zpět