Mistrovský turnaj - Prasek - 17.5.2014

19.05.2014 12:34

MLADŠÍ ELÉVOVÉ "B"

       K dalším zápasům jsme odjeli do Prasku, kde nás za velmi nepříznivého počasí čekali RMSK Cidlina a Skřivany. První utkání, za stálého deště, jsme jasně ovládli a získali tak vůbec první soutěžní výhru 5:1. Prosazovali jsme se po pěkných kombinacích i ze samostatných úniků. Kluci předvedli bojovnost, nasazení a chuť vyhrát. Proto dnes chválím celý tým. Doufám jen, že to počasí neodnesou nějakou nemocí.

   RMSK Cidlina - Roudnice "B"   1:5   branky: Tomáš Vít 3x, Tomáš Stanislav 2x

sestava: Mikan Tobiáš, Kudlička Štěpán, Nerad Vojtěch, Tomáš Stanislav, Tomáš Vít, Šimůnek Matěj, Šolc Matěj, Chvojka Adam.

  Skřivany - Roudnice "B"   nehráno pro nepřízeň počasí

                                                                                                          Jiří Tomáš

Zpět