Mistrovský turnaj - Roudnice - 10.5.2014

12.05.2014 09:11

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA "B"

    V dalším kole jsme přivítali týmy Kunčic „A“ a „B“. Z předešlých zápasů jsme věděli, že nás nečeká nic snadného.

   Roudnice „B“ – Kunčice „B“   2:9  branky: Tomáš Stanislav, Šimůnek Matěj

    První utkání proti „B“ týmu naši kluci bojovali a vypracovali si několik velmi dobrých šancí. Proměnit se však podařilo pouze dvě, takže zápas skončil 2:9. I tak za tento zápas chválím všechny hráče, zejména pak oba střelce Standu Tomáše a Matěje Šimůnka.

   Roudnice „B“ – Kunčice „A“   0:22

    Druhé utkání jsme odehráli naprosto odevzdaně. Sice jsme čelili velice silnému soupeři, ale vysoké vítězství jsme mu darovali bez jakéhokoliv odporu. Chválím pouze brankáře Štěpána Kudličku, který si musel v brance připadat, že hraje sám.

Dnešní sestava: Kudlička Štěpán, Nerad Vojtěch, Vítek Adam, Tomáš Stanislav, Tomáš Vít, Šimůnek Matěj, Mikan Tobiáš, Šolc Matěj, Chvojka Adam a Hruška Martin

                                        Jiří Tomáš, Martin Fikr

Zpět