Mistrovský turnaj Roudnice-21.9.2013

27.09.2013 11:47

Mladší přípravka Roudnice „B“

 

Roudnice „B“ -  Olympia HK       0:8

Roudnice „B“ -  Dohalice             0:8

 

     Další zápasy mladších přípravek jsme odehráli na domácím hřišti proti Olympii HK a Dohalicím. Vinou marodky jsme nastoupili ve složení: Adam Vítek, Štěpán Kudlička, Standa Tomáš, Vít Tomáš, Jan Fikr, Matěj Šimůnek a Martin Hruška.

     V obou utkáních jsme se utkali se silnými soupeři, kteří byli na první pohled starší a vyspělejší. Výšková převaha byla více než znatelná. V prvním utkání proti Olympii jsme výborně bránili a zachytili mnoho útoků hostí. V brance doslova zářil Adam Vítek. I tak jsme soupeři podlehli 0:8. Ve druhém utkání nastoupil do branky Štěpán Kudlička a vedl si taktéž velmi zdatně. Několik našich šancí jsme nedokázali využít ke vstřelení branky a proto se skóre zastavilo na 0:8 pro hosty z Dohalic.

     Za dnešní výkon chválím celé mužstvo a zejména pak brankáře Adama Vítka a Štěpána Kudličku.                                                         J. Tomáš

Zpět