Mistrovský turnaj Roudnice- 3.11.2013

07.11.2013 20:46

Mladší elévové „B“  3.11. 2013

 

 Roudnice „B“  - Nový HK/ Slavia HK „B“   1:13

   Branka: Standa Tomáš

 Roudnice „B“  - Nový HK/ Slavia HK „A“   2:15

   Branky: Standa Tomáš 2x

 

    V posledním podzimním kole OP mladších přípravek jsme přivítali Nový HK/ Slavia HK A a B. Obě utkání jsme odehráli pouze s jedním hráčem na střídání, což se projevilo na únavě hráčů zejména ve druhém zápase. Na některých hráčích bylo dnes také vidět, že jsou myšlenkami někde úplně jinde. Důkazem toho jsou dnešní prohry 1:13 a 2:15, které nemusely být tak hrozivě vysoké. Pozitivní je fakt, že jsme v obou dnešních zápasech vedli a že jsou stále hráči, kteří makají do poslední minuty ( Matěj Šimůnek, Standa Tomáš, Štěpán Kudlička).

    Stále je však co zlepšovat. A proto budeme v zimě trénovat v tělocvičně v Libčanech a dle počasí na umělé trávě v Roudnici, abychom se důkladně připravili na jarní sezónu. A snad se nám bude výsledkově dařit lépe.

 

                                                                                                                                                    Jirka Tomáš

Zpět