Mistrovský turnaj - Roudnice - 4.6.2014

04.06.2014 21:05

Dnešní předehrávaný domácí turnaj nás čekali těžcí soupeři: MFK Javorka a Chlumec n.C./RMSK.

Naše sestava:

Novák, Klapka, Vaňková, Sobotka, Balický, Mádlo, Kratochvíl, Heč, Martinec, Šikl, Rejl, Chudoba

Roudnice/Lhota p.L. - MFK Javorka  1:2 (branka Rejl)

Roudnice/Lhota p.L. - Chlumec/RMSK 1:9 (branka Rejl)

Dnešní zápasy byly z naší strany jako noc a den. Proti výbornému týmu Javorky jsme začali bez bázně a do poločasu jsme zaslouženě vedli. Druhý poločas hosté přidali a asi zaslouženě otočili skóre ve svůj prospěch. Ze hřiště jsme však šli s hlavou nahoře, s pocitem, že jsme udělali vše pro co nejlepší výsledek.

Druhý zápas se velmi těžko komentuje. Hráli jsme se soupeřem, se kterým jsme před týdnem hráli vcelku vyrovnaný zápas (soupeř měl dnes o jednoho velmi kvalitního hráče navíc). Dnes jsme vypadali, jako bychom byli poprvé v životě na hřišti. Svým najivním a poté i odfláknutým výkonem jsme soupeři jeho roli velmi usnadnili. Je to naše rekordní prohra. Doufám, že podobný výkon už nezopakujeme.

 

Zpět