Mistrovský turnaj Roudnice - 8.9.2013

10.09.2013 16:22

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA „B“

 

             Roudnice „B“ – Kratonohy        0:16

             Roudnice „B“ -  Lhota p. L.       0:11

             Roudnice „B“ -  Roudnice „A“  1:15

 

      V neděli 8.9. jsme odehráli první tři mistrovská utkání. První zápas proti Kratonohám se kluci „rozkoukávali“ a tak jsme snadno prohráli 0:16. Měli jsme však několik slušných šancí na vstřelení branky, ale na obranou činnost jsme trochu zapomínali. Ve druhém utkání proti silné Lhotě jsme se zaměřili hlavně na obranu. To se nám vcelku dařilo a prohráli jsme pouze 0:11, i když jsme hostujícího brankáře moc nezaměstnali. Do třetího utkání proti kamarádům z „A“ mužstva jsme nastoupili s cílem vstřelit branku. To se nám povedlo po krásném výkopu brankáře Adama Vítka, kdy zmatků v obraně využil, s trochou štěstí, Standa Tomáš. Utkání skončilo 1:15, ale gól jsme vstřelili.

       Dnešní zápasy nám ukázaly, že začátky jsou vždy těžké. Když však kluci budou trénovat a poslouchat, co mají na hřišti dělat, budou se jen a jen zlepšovat. Za dnešní výkon chválím celý tým, který nastoupil ve složení: Jakub Fikr, Standa Tomáš, Vít Tomáš, Vojtěch Nerad, Adam Vítek, Tobiáš Mikan a Matěj Šimůnek.  

Zpět