Mistrovský turnaj Třebeš - 26.10.2013

30.10.2013 19:50

TŘEBEŠ  26.10.

Ml. Přípravka dívek - SOKOL Roudnice „B“             8:0

Ml. Přípravka Sokol Třebeš C – SOKOL Roudnice „B“         7:2

Do prvního utkání jsme nastoupili proti dívkám Sokolu Třebeš. Možná byli kluci ještě v polospánku možná respekt z něžného pohlaví, ale od úvodního hvizdu holky předváděli, že na hřišti nejsou poprvé a hlavně svým důrazem a kombinační hrou ukazovali klukům jak se má hrát fotbal. Nedařilo se nám prakticky nic co jsme trénovali. Nebýt dobrých zákroků Adama Vítka tak náš výsledek končil dvouciferným číslem. Některé jedince na střídačce zajímalo více dětské hřiště než samotný průběh utkání.

Do druhého utkání jsme nastoupili proti věkově a fyzicky rovnocennému soupeři. První minuty nám opět ukázali, že soupeř má svou kvalitu. Nebylo to tak jednoznačné jako v první zápase, ale i tak jsme svým nedůrazem a špatným přístupem k soupeřovým hráčům zbytečně inkasovali. Ve druhém poločase musím všechny hráče naopak pochválit, hra se začala vyrovnávat dostávali jsme se více do hry a výsledkem byla i kontaktní branka, kterou vstřelil náš nejlepší střelec Standa Tomáš. V posledních pěti minutách kluci výborně bojovali a odměnou a třešničkou na dortu byla branka vstřelená Matějem Šimůnkem, kterému tak gratuluji k premiérové trefě. Máme před sebou ještě spousty práce, ale věřím, že nakonec se úspěch dostaví.

 

                                                                                                                                                                                Martin Fikr

Zpět