Mladší elévové - Turnaj Roudnice 21.5.2011

21.05.2011 12:55

Roudnice A - Dohalice 2:1 (2:0)

naše branky: 2x Michal Sobotka

Utkání, ve kterém jsme měli spoustu šancí, ale ke konci jsme se strachovali o nejtěsnější vítězství. Po vyrovnaném začátku jsme měli více ze hry a dvě z našich kombinací proměnil v poločasové vedení Michal Sobotka. Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře a hosty jsme přehrávali. několik gólových šancí jsme však neproměnili. Trestem za naše neproměněné šance bylo snížení hostů na 2:1. Pár minut do konce zápasu jsme už nehráli dobře a hosté nebyli daleko od vyrovnání. Vítězství jsme zaslouženě uhájili, 2/3 zápasu jsme byli lepším týmem.

Roudnice B - Hořiněves 0:7 (0:2)

Naši mladíci měli opět věkový i výškový handicap. Poločas jsme se drželi. Většinu branek jsme obdrželi po střelách z dálky pod břevno, které nemá brankář šanci chytit.

Roudnice A - Hořiněves 5:0 (3:0)

naše branky: 4x Fanda Rejl, Olda Vaněk

Zápas ve kterém jsme neproměnili ještě spoustu dalších šancí, ale i tak jsme viděli 5 pěkných branek. Nutno přiznat, že i hosté měli několik dobrých příležitostí, ale koncovka se jim také nedařila.

Roudnice B - Dohalice 1:9 (0:8)

naše branka: Nikolas Koutník

Soupeř byl lepší a zaslouženě vysoko zvítězil.

 

 

Zpět