MT FC HK (Háječek) 1.11.

01.11.2015 18:15

Naša sestava: Tomáš S., Kulda, Šanda, Křenek, Novák, Vítek, Mencák, Mervart

Dnes jsme sehráli poslední mistrovský turnaj na Háječku, kde je domácím týmem FC HK. První zápas jsme hráli s domácím FC HK. Domácí dnes hráli s ročníkem 2006, takže byli mnohem hratelnější než minule (2005). Myslím, že jsme měli zbytečný respekt. Při lepším bránění a větší chuti se poprat, jsme mohli být vyrovnaným soupeřem. Druhý zápas s Jičínem patřil k nejhorším, jaké jsme na podzim předvedli. Totálně odchozený zápas, bez jakéhokoliv zájmu chtít se o výsledek poprat. Možná po domluvě v kabině vypadal poslední zápas mnohem lépe. Nejprve prní poločas proti RMSK jsme hráli vyrovnaný zápas v poli, kde jsme i my měli několik tutovek, ale neproměnili jsme. Naopak soupeři jsme naší nedůsledností v obraně nabídli několik šancí ke skóróvání, kterými nepohrdl. Poslední poločas proti výbornému Chlumci jsme odehráli konečně tak, jak si představujeme. Kluci jezdili a uhráli se soupeřem i velice slušný výsledek. Dnes byli naše výkony jako na houpačce. Pochvalu zaslouží všichni za poslední poločas proti Chlumci, jinak jsme střídali lepší okamžiky s horšímy.

 

1) Roudnice - FC HK  0:4, 0:5

2) Roudnice - Jičín  0:7, 0:7

3) Roudnice - RMSK 0:5, Roudnice - Chlumec 1:2 (branka: Šanda)


 

 

Zpět