MT FC HK, hřiště Háječek

04.10.2015 09:02

Naše sestava: Tomáš S., Křenek, Kulda, Šanda, Kněžour, Vítek, Novák, Tomáš V.

Turnaj s třemi nejlepšímy týmy naší skupiny. Nedá se říci, že bychom úplně propadli, ale v některých utkáních nebylo naše nasazení podle našich představ, ani podle možností hráčů. S některými týmy se nemůžeme herně rovnat, ale musíme to nahradit bojovností a vůlí a to nám dnes někdy chybělo.

Zápasy s mužstvy FC HK jsme soupeři dali hodně prostoru a ten se pohodlně dostával před naši branku. Druhý zápas s Jičínem jsme s prvním týmem hráli vyrovnanou partii, ale na rozdíl od soupeře jsme naše šance neproměnili. Druhý tým nás již trochu přehrával. Ve třetím jsme nejprve nestačili na mužstvo Chlumce a posledním poločase jsme možná prochu překvapivě, ale zaslouženě porazili RMSK.

Výsledky:

Roudnice - FC HK 0:7, 0:8

Roudnice - Jičín 0:3, 0:3

Roudnice - Chlumec 0:6, Roudnice - RMSK 3:1 (2x Šanda, Vítek)


 

 

Zpět