MT Kratonohy - 19.9.

20.09.2015 08:06

Naše sestava: Tomáš S., Geldoň, Kulda, Šanda, Křenek, Tomáš V., Vítek

Na tento turnaj jsme dorazili v dosti prořídlé sestavě (nemoci, zranění, atd.). Na střídání jsme měli jednoho hráče a po prvním utkání už ani toho ne, takže druhý zápas jsme hráli bez střídání. Přesto můžu napsat, že jsme turnaj zvládli vcelku slušně. Zápas s Novým Hradcem jsme s jejich slabší půlkou remizovali a s lepší lehce prohráli. S týmem Bydžov/Chlumec jsme odehráli velice slušný první poločas (Bydžov), kde jsme zahodili několik tutovek a ve druhém jsme už nestačili na Chlumec, který střídal dvě pětky a my měli v nohách už hodinu hry bez střídání. V tomto turnaji jsme viděli  pokrok v kombinaci našeho týmu, vcelku jsme zvládali i situace jeden na jednoho. Naopak nemůžeme být spokojeni se zpracováním míče a dáváme soupeři příliš prostoru a času, a pak ho těžko naháníme.

Výsledky:

Nový Hradec 1 - Roudnice 2:2 (2x Šanda), Nový Hradec 2 - Roudnice 3:0

Bydžov - Roudnice 4:2 (Šanda, Křenek), Chlumec - Roudnice 8:0

 

Zpět