MT Kratonohy 25.10.

25.10.2015 20:15

Naše sestava: Tomáš S., Kulda, Šanda, Křenek, Novák, Vítek, Tomáš V., Mencák, Mervart

V prvním zápase s Novým Hradcem jsme v obou poločasech tahali za kratší konec a dali jsme soupeři příliš prostoru a času a  některé branky jsme mu doslova darovali. V druhém zápase jsme nejdříve hráli s mužstvem Chlumce a nehráli jsme špatně, ale opět jsme dostávali laciné branky. Druhý poločas s Novým Bydžovem jsme prohráli o branku v poslední minutě, po vcelku vyrovnaném průběhu. Soupeřům se  vyrovnáme v práci s míčem, ale zaostáváme v pohybu (s míčem i bez) a v důrazu v soubojích. Snažíme se na tom pracovat na trénincích, ale rozhýbat některé borce je někdy opravdu těžké.

Zápasy:

Nový Hradec - Roudnice 6:0, 7:1 (branka Mervart)

Chlumec n.C. - Roudnice 6:0, Nový Bydžov - Roudnice 2:1 (branka Šanda)


 

 

Zpět