MT Nový Hradec 11.10.

12.10.2015 08:29

Naše sestava: Tomáš S., Křenek, Kulda, Šanda, Novák, Tomáš V., Mencák

Na tento turnaj jsme odjeli v hodně kombinované sestavě. Přesto si myslím, že až na poslední zápas to vcelku šlo.

První zápas jsme nastoupili proti silné Třebši. Opět jsme propadali v těsnějším bránění a soupeře jsme často nechávali volné za sebou. Druhý zápas jsme, možná trochu překvapivě, sehráli vcelku vyrovnanou partii s domácím týmem. První poločas jsme dokonce sahali po vítězství, ale neproměnili jsme jasné tutovky. Poslední zápas s výborným Jičínem byl jeden z nejhorších za podzim. Kluci se už asi viděli na obědě a zápas opravdu odchodili. Soupeř nám tak sázel jeden gól za druhým. Nepomohla ani změna rozestavění. Přesně víme na co každý z hráčů má, když hraje naplno. A v posledním zápase se to tomu ani neblížilo. Jinak dík za nasazení i bojovnost v prvních dvou zápasech. Místy jsme viděli i náznaky kombinace a naučených věcí z tréninku, což nás potěšilo.

Výsledky:

Třebeš - Roudnice  5:1, 6:0 (Tomáš V.)

Nový Hradec - Roudnice 0:0, 3:1 (Křenek)

Jičín - Rodnice 7:0, 8:0

 

 

Zpět