MT Olympia HK 5.9.2015

06.09.2015 07:44

Naše sestava: Tomáš S., Geldoň, Kulda, Křenek, Mencák, Sidor, Kudlička, Vítek, Šanda, Tomáš V.

Tentokrát jsme hráli pouze 2 zápasy (2x20min) a nebylo to špatné. První zápas jsme se první poločas rozkoukávali a i když jsme byli lepším týmem, tak jsme penaltou v poslední minutě prohráli 2:1. Druhý už jsme hráli na jednu branku a zaslouženě zvítězili 6:0. Za zmínku stojí 5 branek J. Šandy v tomto zápase. V druhém zápase jsme nastoupili proti výbornému Jičínu. První poločas jsme nehráli špatně, ale nechávali jsme soupeři hodně volného prostoru a navíc jsme dostali 2 branky z přímých kopů, kde se musíme naučit stavět zeď. I my jsme však měli šance, které však zůstali nevyužity. Druhý poločas jsme prohráli 2:0 a průběh byl vcelku vyrovnaný. Opět jsme nevyužili několik šancí.

Poučení z turnaje:

1) Soustředit se hned od 1. minuty turnaje

2) Nedávat soupeři tolik prostoru

3) Zlepšit individuální schopnosti brankaře i hráčů (max. účast na trénincích)

Výsledky:

Roudnice - Olympia HK  7:2 (1:2) br. 5x Šanda, Geldoň, Kulda (celkově s Kratonohami 10:8)

Roudnice - Jičín  0:8 (0:6)  (celkově s Kratonohami 1:24)

Nemusí se v každém zápase dařit, ale je důležité ke každému zápasu i tréninku přistupovat na 100%, a to budeme po hráčích vyžadovat.

 

 

Zpět