MT Roudnice, 17.10.

19.10.2015 08:48

Vyrovnané utkání s Olympií, marný boj s Jičínem

Dnešní dva zápasy soutěže jsme odehráli na domácím hřišti opět ve velmi kombinované sestavě (2 mladší elévové a pouze 1 náhradník). První utkání s Olympií bylo nečekaně vyrovnané, šance na obou stranách vyústily poločasový výsledek 1:2, druhý poločas jsme vyhráli 2:1, když branku jsme obdrželi v posledních sekundách. V druhém utkání proti Jičínu jsme již tradičně tahli za kratší konec. První poločas proti silnějšímu týmu jsme prohráli 0:9, ve druhém již značně unaveni jsme inkasovali pouze 3x. Dostali jsme se však i k zakončení, ale chyběla nám přesnost a rychlost. I tak za dnešní výkon chválím celý tým.

Výsledky:

Roudnice - Olympie 1:2, 2:1 (společně s Kratonohami  4:5) naše branky:Šanda, Křenek, Kulda

Roudnice Jičín 0:9, 0:3 (společně s Kratohami 1:24)

Sestava: Tomáš Standa, Šanda Jakub, Křenek Šimon, Kulda Matyáš, Vítek Adam, Tomáš Víťa, Šimůnek Matěj


 

 

Zpět