MT Roudnice 26.9.

26.09.2015 15:49

Naše sestava: Tomáš S., Geldoň, Kulda, Šanda, Křenek, Kněžour, Novák, Vítek, Tomáš V.

1. zápas: Roudnice-Chlumec 0:6, Roudnice-RMSK 4:3 (2x Šanda, Kněžour, Křenek)

2. zápas: Roudnice-Třebeš 0:4, 0:3

3. zápas: Roudnice-Olympia HK 0:1, 0:1

Vzhledem k domácímu prostředí jsme čekali, že se kluci předvedou rodičům i nám trenérům v dobrém světle. Opak byl pravdou. Snad částečně mimo prvního zápasu jsme hráli pod své možnosti a rozhodně jsme nenechali na hřišti vše co v nás je. Nebojovali jsme, prohráli spoustu soubojů a dostali dost laciných gólů. První zápas to ještě vcelku šlo, ale druhý s Třebší byl odehraný od většiny na půl plynu. Třetí zápas jsme sice byli lepším týmem, ale zahodili jsme několik tutovek a soupeř nás potrestal, každý poločas z ojedinělého protiútoku.

Z dnešního turnaje je třeba vzít si ponaučení, co jsme udělali špatně a příště se tomu vyvarovat.

 

 

Zpět