MT Roudnice 30.8.

30.08.2015 17:49

Naše sestava: Tomáš S., Geldoň, Kulda, Křenek, Sidor, Novák, Mencák, Kudlička, Tomáš V., Vítek

Výsledky (celkové v součtu s Kratonohami):

Roudnice/Kratonohy - FC Nový Hradec 3:10 (naše branka Sidor)

Roudnice/Kratonohy - FC Olympia HK 5:4 Naše branky 2x Geldoň, Sidor)

Roudnice/Kratonohy - FC HK  2:17

Dnes jsme odehráli první mistrovský turnaj v novém systému. Pro všechny to byla novinka, se kterou jsme se však poprali vcelku slušně. Škoda prvního zápasu, kdy jsme velice málo běhali a bojovali a dostávali jsme velice laciné branky. Druhý zápas jsme zvládli a připsali jsme si po zásluze první mistrovské body. Ve třetím zápase jsme nastoupili proti FC HK, kteří jsou někde jinde, ale s naším výkonem jsem vcelku spokojen, viděl jsem na hřišti z naší strany bojovnost a pohyb. Z tohoto turnaje si musíme vzít ponaučení, že bez 100% nasazení to nepůjde a zároveň, že pokud na hřišti nechám vše, tak můžeme hrát s každým. Takže prosím maximální účast na trénincích a sami uvidíte, že to půjde

 

 

Zpět