MT Třebeš 13.9.

13.09.2015 14:59

Naše sestava: Tomáš S., Geldoň, Křenek, Mencák, Sidor, Kudlička, Kněžour, Šanda, Novák

V prvním utkání s FC HK jsme vždy zvládali začátky obou poločasů, ale postupem času jsme jsme neudrželi kvalitu v napadání a celkového soustředění se na zápas a dostali nějaký ten gól. Celkově to však nebylo špatné. Ve druhém zápase s domácí Třebší jsme zvládli dobře první poločas (hlavně výsledkově), druhý jsme propadali především v důrazu před vlastní brankou.

Myslím, že dnešní turnaj nebyl vůbec špatný. Byli jsme vcelku nebezpeční dopředu, dozadu to musíme ještě doladit.

Výsledky:

Roudnice - FC HK  (1:5) br. Sidor, (1:6) br. Šanda (celkově s Kratonohami ?)

Roudnice - Třebeš  (4:1) br. 3xKněžour, Šanda, (3:6) br. 2x Šanda, Kněžour (celkově s Kratonohami 7:19)


 

 

Zpět