Nadstavba: Cerekvice n.B. : TJ Sokol Roudnice "B" 3:1 (3:0)

02.06.2014 10:11

Branka: Koudelka

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Žák – Gráf (70. Švadlenka), Pithart, Svatoň – Mencák, Kučera, Fejgl (75. Tomáš), Klapka – Melichar, Jarkovský, Koudelka

K zápasu jsme nedorazili s nijak nabytým kádrem, ale určitě jsme se chtěli o body poprat. Bohužel v první půli přístup k utkání působil dojmem opačným. Hráčům proti domácím krom fotbalovosti chyběla hlavně bojovnost a důraz. Nedokázali jsme domácí přehrávat v osobních soubojích a ti si postupně vytvořili tlak. Naše hra se v první půli zmohla na tři individuální akce útočníků, které ale brankou neskončili. Domácí se po několika náznacích dostali do vedení v 27. minutě, kdy nadvakrát propasírovali míč do sítě. O tři minuty na to si domácí středopolař doslova pohrát s obránci a lehce navýšil skóre. Pak nás několikrát podržel golman Žák. Ale konečnou podobu poločasového výsledku určila branka ze 44. minuty, kdy Žák vyrazil střelu z úhlu před sebe, kde jsme opět nebyli u soupeře včas a ten lehce navýšil dorážkou do prázdné branky. Do druhé půle jsme se snažili změnit něco v naší hře abychom neodjeli s krutým výsledkem. Naše defenziva začala pracovat lépe a důrazněji. Kluci se začali dobře doplňovat a zdvojovat a pro domácí bylo najednou mnohem těžší dostat se do šancí. V 62. minutě navíc dvojici Melichar Koudelka přehrála domácí obranu a Koudelka po ideální přihrávce od Melichara snížil. Domácí branka zaskočila, a ač i nadále byli fotbalovější, začali se o výsledek strachovat. V 68. minutě se za obranu dostal Melichar, ale na poslední chvíli mu vypíchl obětavým zákrokem domácí obránce míč. V 72. minutě se u pravého rohu prosmýkl Melichar a na vápně našel Kučeru, jehož střela ale minula branku. Domácí pak promarnili dvě dobré šance a mohli jsme je za to potrestat. Koudelka se protáhl do vápna, ale jeho přihrávka těsně minula nabíhajícího Melichara. Poté Koudelka s Melicharem přichystali střeleckou pozici pro Švadlenku, ale ten pouze protáhl domácího brankáře. Z následné akce pak hlavou Koudelka trefil pouze břevno. V závěru byla snaha o zvrat spíše křečovitá a domácí tak dotáhli zápas do zasloužené výhry. Naši hráči ve druhé půli ukázali bojovné srdce, ale kvalita byla dnes na straně domácích. Myslím, že si i postup do vyšší soutěže z pohledu našeho dvojutkání zaslouží. My se o to musíme ještě v následujících utkáních poprat. Věřím, že i kluci, kteří nyní nemohli pomoci nám pomohou tohoto cíle dosáhnout.

Zpět