Nadstavba: TJ Sokol Roudnice "B" : Kosičky "B" 5:0 (2:0)

26.05.2014 16:50

Branky: Pajgrt, Melichar, Koutník, Fejgl, Pithart (p)

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Žák – Gráf, Pithart, Svatoň – Koutník (70. Jarkovský), Bárta, Kučera, Mrštík – Fejgl (75. Mencák), Melichar, Pajgrt (62. Klapka)

Soupeř vzhledem k souběhu se zápasem jejich A týmu nepřijel v extra silné sestavě, ale my se dlouho trápili v koncovce. Až ve 33. minutě dostal na vápně míč Melichar a přesnou střelou dostal tým do vedení. To do poločasu ještě navýšil po krásné kombinaci Pajgrt. Druhá půle sice začala šancí hostí, ale branku jsme v 50. minutě dali my po důrazu Koutníka. Hosté pak trochu rezignovali a tak se naskýtalo dát i více branek. Bohužel jsme často naši snahu nedotáhli. Přesto se po individuální akci Melichara do prázdné branky trefil Fejgl a po faulu na Melichara ve vápně dorovnal skóre z penalty Pithart. Připsali jsme si tak trochu povinné vítězství a nyní nás čeká těžký duel v Cerekvici. Věřím, že budou kluci fit a nažhaveni podat ten nejlepší výkon. Zatím se nám totiž příliš herně v nadstavbové části nedaří.

Zpět