Nadstavba: TJ Sokol Roudnice "B" : Libřice 3:3 (2:1)

09.06.2014 16:00

Branky: Melichar 2, Pithart z pen

Sestava: Žák – Gráf (57. Mencák), Pithart, Svatoň – Klapka (75. Švadlenka), Bárta, Kučera, Mrštík – Melichar, Fejgl, Pajgrt (68. Tomáš)

Domácí utkání jsme začali dobře a rychle si vypracovali dvě tutové šance, ale Pajgrt ani Kučera míč do branky nedostali. To se povedlo až Melicharovi a chvilku po něm i Pikhartovi z penalty. Navíc jsme si vytvářeli i další šance. Jejich zakončení, ale nebylo ideální a nedostali jsme se do vyššího vedení. Navíc v 45. minutě soupeř využil chybné rozehry ve středu pole a Žák i přes velkou snahu opětovným dorážkám zamezil za cenu vynuceného faulu. Hosté do kabin snížili. Do druhé půle se nám ale vstup vydařil opět velmi dobře, ale Pajgrt ve 100%  selhal. Chvilku na to měl šanci Melichar ale v těžké pozici nepřehodil hostujícího brankáře. Minutu na to ale využil pěknou přihrávku Bárty a zvýšil na 3:1. I nadále jsme byly lepším týmem a Melichar opět mohl skórovat, ale po kličce nedokázal přesně zacílit. Poté nás i hosté trochu potrápili, ale dva rohy jsme dokázali důrazně odbránit. V 62. minutě se opět mohl prosadil Melichar, ale bohužel mu nevyšlo zakončení. Hosté pak trochu otupili náš tlak na dvěma šancemi dali o sobě vědět. Bohužel v 75. minutě jsme hostům opět darovali chybnou rozehrávkou ve středu pole brejk, který dokázali zakončit. Navíc v 80. minutě nadvakrát dotlačili míč ze standardky do naší branky. Dva slepené góly se hodně podepsali na závěru naší hry, kdy jsme se snažili ještě strhnout vedení na naší stranu, ale bylo to hodně na náhodu. Bohužel jsme si tím trochu zkomplikovali cestu za druhým místem, ale budeme se rvát až do konce. Bohužel po vynuceném střídání Pajgrta jsme ztratili velkou část ofenzivní síly a soupeř dokázal být ve svých šancích produktivní. Bohužel potýkáme se v závěru sezóny s absencemi a horší tréninkovou morálkou. Věřím, že sezónu zakončíme dobrý výkonem a také výsledkem.

Zpět