Nový HK : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 3:4 (1:1)

16.05.2010 20:04

Branky: Chrudimský Tomáš 2, Chrudimský David, Vlasák

Utkání na Novém Hradci bylo nesrovnatelné s Olympií.Naši hráči byli vždy o krok před domácími,nechyběla bojovnost,vysoké nasazení po celý zápas. Na utkání jsme dorazili pouze s 9 hráči a střídali tak pouze jednoho. Hráči se semkli a bojovali za zraněné spoluhráče výtečně. Celé mužstvo plnilo pokyny bez menších problémů. V úvodu jsme sice obdrželi branku, ale na tu jsme dokázali do poločasu odpovědět a tak se do kabin šlo za nerozhodného stavu. V kabině tým dostal pochvalu za předváděnou hru a impuls do poločasu druhého. Do toho jsme vlétli na domácí s odhodláním obrátit utkání v náš prospěch. Po krásné akci jdeme do vedení a o malou chvíli později už je skóre 1:3. Domácí snížili střelou z větší vzdálenosti, které velice pomohl vítr, který byl dnes dost nepříjemný. Nic to však naše hráče nerozhodilo a po nejkrásnější akci utkání vsítil Chrudimský Tomáš svou druhou branku, jak se později ukázalo vítěznou. Domácí už stačili pouze se závěrečným hvizdem snížit na konečných 3:4. Chválím celé mužstvo, které mi dokázalo, že fotbal hrát umí a hlavně chce a moc děkuji našim fanouškům, kteří se na nás přijeli podívat i po nepovedeném předchozím utkání.
Vladimír Novotný

Zpět