Olympia HK "C" : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 4:0 (2:0)

15.05.2010 11:14

Bylo to poprvé od začátku sezony,kdy nás soupeř přehrál ve všech směrech.Naši hráči jako by byli poprvé na hřišti. Neplnili pokyny trenérů,nasazení nebylo skoro žádné,chyběla bojovnost a hlavně fyzická připravenost. Nestíhali jsme vůbec pokrývat soupeře,měli jsme velké problémy v obranné činnosti a šance přejít přes protihráče jeden na jednoho byla prakticky nulová.Fotbal bez pohybu se dnes hrát nedá. Jediný,kdo snese přísnější měřítko je gólman Javůrek,díky kterému jsme si neodvezli větší příděl.Doufám,že samotní hráči si vzali k srdci vše,co jim bylo po utkání řečeno a do dalšího zápasu nastoupí v roli důstojného soupeře.Mrzí mě,že si hráči neuvědomují,kolik času to stojí ty lidi,kteří se jim věnují a oni se na to potom vyfláknou.Dále se velice omlouvám našim fanouškům,kteří tento zápas  museli shlédnout a věřím,že hráči se vynasnaží v dalších utkáních,aby tuto ostudu odčinili co nejlépe.

Vladimír Novotný

Zpět