Pohár GIST: TJ Sokol Roudnice "B" : TJ Spartak Kosičky 7:2 (3:2)

28.08.2014 08:02

Branky: Koudelka 3, Mikan 2, Pithart, Koblížek

 Sestava: Jarkovský – Koutník, Pithart, Špaček J., Svatoň (60. Kučera) – Klapka (55. Koudelka), Bárta, Mikan, Koblížek – Špaček V. (70. Švadlenka), Kmoníček (80. Tomáš)

Soupeř sice hned v úvodu ukázal, že nás bude trápit svou pohyblivostí, ale do vedení jsme se dostali velmi brzy naopak my po úniku Vojty Špačka. Ten byl těsně před vápnem stažen a následovala žlutá karta a hlavně branka z kopačky Pitharta. Navíc o několik minut později našel Kmoníček ideálně za obranou Koblížka a ten zvýšil na 2:0. Hosté ale poměrně brzy odpověděli brankou po individuálním průniku a následným tlakem, který vyústil pouze v neproměněnou tutovku. Naopak více se dařilo našim hráčům, kteří v 35. minutě zvýšili Mikanem na 3:1. Hosté ale s odpovědí opět nečekali dlouho a poměrně záhy opět snížili na rozdíl jediné branky. Závěr poločasu patřil hostům, ale z jejich tlaku nakonec nic nevzešlo. Naopak v poslední minutě první půle předvedli rychlou akci Koblížek s Kmoníčkem, který ale v samostatném nájezdu netrefil branku. Druhá půle začala větší aktivitou našich hráčů a také velkými šancemi, ale několikrát se zaskvěl hostující Šanda. V 60. minutě přišel zlomový moment utkání. Hosté měli šanci pokutového kopu, ale Jarkovský vytáhl zákrok dne a penaltu zneškodnil. O pár minut na to pak naši hráči začali své tutovky konečně proměňovat a hlavně produktivní Koudelka jednoznačně zvrátil vývoj utkání v náš prospěch, když za necelý druhý poločas zkompletoval hattrick a k dalším brankám neměl daleko. Závěr utkání se nesl v duchu spousty šancí, které se ještě nevyužili, přesto utkání skončilo výrazným rozdílem 7:2. Utkání bylo také premiérou pro nového trenéra B týmu Petra Klempíře, který si tak odbyl premiéru vítěznou. Věřme, že se týmu podobně bude dařit i v soutěžních utkáních. To první co nás čeká bude těžké domácí derby s Boharyní již tuto sobotu.

Zpět