Pohár KFS: 4.8. 2012 TJ Sokol Roudnice - TJ Sokol Třebeš 5:3

08.08.2012 17:40

Roudnice - Třebeš 5:3 (1:2)

naše branky: 2x Krejcar Jakub, Krejcar Jan, Bednář, Samšeňák

sestava Roudnice: Tomek, Vlnas, Mikan, Vlasák, Samšeňák, Krejcar Jakub, Jiroutek (65. Koblížek), Slezák, Krejcar Tomáš, Bednář (82. Kučera), Kmoníček (46. Krejcar Jan)

trenér A mužstva Koudelka Vl. ml.:

Do zápasu jsme vstoupili dobře a během 15. minut jsme mohli dát 3 branky (2x Bednář, Kmoníček), ale nedali a přišel zákonitý trest. Po nedůrazu ve středu hřiště si soupeř narazil před vápnem a špatně pokrytý hráč  před brankou dává na 0:1. Netrvalo 10. minut a přišla ztráta Samšeňáka a soupeř toho využil na 0:2. Pět minut před poločasem překopává Mikan přes obranu a Bednář snižuje na 1:2. Ve druhé půli jsme hned v 1. minutě zazdili gólovku Krejcarem Jakubem. Po deseti minutách šel důrazně do souboje před brankou Bednář z čehož vytěžil Krejcar Jakub vyrovnání na 2:2. Hra se přelévala a šance se vytvářeli na obou stranách. Ujal se až přímý kop , který zahrával Slezák na Bednáře, který hlavou vrátil před branku, kde v klidu skóroval Samšeňák (3:2). V 70. minutě zahrával soupeř roh a naše obrana včetně brankaře Tomka zaspala a soupeř vyrovnal na 3:3. 3 minuty nato se prosadil důrazný Krejcar Jakub a dal na 4:3. V závěru hrál soupeř vabank a Krejcar Jan proměnil svůj únik od poloviny hřiště na 5:3. Soupeř působil běhavě a důrazně, ale rozhodla naše větší zkušenost. V naší hře dozadu jsou stále okénka. Střelecky se nám však vcelku daří, takže by to měla být pro oko diváka zajímavá podívaná.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/Pohar_hejtmana_2._kolo_Roudnice_Trebes_5_3_2012_2013/

 

Zpět